Adana Vip Araç Kiralama

Adana Vip Araç Kiralama

Adana Havaalanı vip araç kiralama hizmetlerimizle siz değerli konuklarımıza benzersiz bir seyahat deneyimini tam donanımlı kiralık vip Mercedes Vito, Mercedes Sprinter ve yine vip donanımlı Volkswagen Caravelle tipi araçlarımız ve protokol taşıma kuralları eğitimi almış deneyimli kaptanlarımızla sunuyoruz.

Kiralık Vip Araçlarımız

Adana vip araç kiralama seçeneklerimizde siz değerli konuklarımızın yolculuk tercihleri doğrultusunda vip Mercedes Vito, vip Mercedes Sprinter ve Vip Volkswagen Caravelle tipi araçlara yer vermekteyiz. Portföyümüzde bulunan tüm vip araç alternatiflerimiz iş seyahatlerinize yönelik organizasyonlarınızda deneyimli kaptanlarımız eşliğinde özel şoförlü olarak kullanımınıza sunulmaktadır.

Mercedes Vip Vito

Adana vip araç kiralama, adana vito kiralama, adana vip vito kiralama

Renk Seçenekleri : Siyah
Kapasite Seçenekleri : 6 Yolcu ve 8 Yolcu kapasitelerinde 5 araç
Donanım : Deri koltuklar, içecek soğutucu, çift klima, multi-medya oynatıcı
Modeller : 2016 / 2017 / 2018 modellerde
Mevcut Araç Sayısı : 5
Yakıt kullanımı : 9lt / 100km
PROGRAMINIZA YÖNELİK ÖZEL FİYATLARIMIZ İÇİN BİZLERLE İRTİBATA GEÇİNİZ.
Adana Havalimanı vip araç kiralama hizmetlerimizde kullanımınıza sunulan tam donanımlı kiralık vip Mercedes Vito araçlarımıza rezervasyon yapmak için lütfen 05422351586 nolu telefonumuzdan irtibata geçiniz.

 

Mercedes Vip Sprinter

Adana vip minibüs kiralama, adana vip sprinter kiralama, adana vip araç kiralama fiyatları

Renk Seçenekleri : Siyah ve Gri
Kapasite Seçenekleri : 9 Yolcu / 11 Yolcu kapasitelerinde 2 araç
Donanım : Deri koltuklar, içecek soğutucu, çift klima, çift multi-medya oynatıcı, ara bölme, değerli eşya kasası, led aydınlatma, ön ve arka görüş kamerası, çakar Modeller : 2016 / 2017 modellerde
Mevcut Araç Sayısı : 2
Yakıt kullanımı : 10lt / 100km
PROGRAMINIZA YÖNELİK ÖZEL FİYATLARIMIZ İÇİN BİZLERLE İRTİBATA GEÇİNİZ.
Adana Havaalanı vip araç kiralama hizmetlerimizde kullanımınıza sunulan vip dizayn Mercedes Sprinter araçlarımıza rezervasyon yapmak için lütfen 05422351586 nolu telefonumuzdan irtibata geçiniz.

 

Volkswagen Vip Caravelle

adana vip oto kiralama, adana vip vw caravelle kiralama, adana vip fiyatları

Renk Seçenekleri : Siyah
Kapasite Seçenekleri : 8 Yolcu
Donanım : Deri koltuklar, içecek soğutucu, çift klima, multi-medya oynatıcı, ara bölme, led aydınlatma, ön ve arka görüş kamerası, çakar
Modeller : 2017 model
Mevcut Araç Sayısı : 1
Yakıt kullanımı : 9lt / 100km
PROGRAMINIZA YÖNELİK ÖZEL FİYATLARIMIZ İÇİN BİZLERLE İRTİBATA GEÇİNİZ.
Adana vip minibüs kiralama hizmetlerimizde beğeninize sunulan vip dizayn Volkswagen Caravelle tipi araçlarımıza rezervasyon yapmak için lütfen 05422351586 nolu telefonumuzdan irtibata geçiniz.

 

Adana Havalimanı Vip Araç Kiralama


Adana Şakirpaşa Havalimanı'ndan yakın çevrede Mersin, Osmaniye, Hatay, Gaziantep, Niğde, Kahramanmaraş, Konya, Kayseri il ve ilçelerine ya da tam tersi güzergahlarda, Mersin'den Adana'ya, Osmaniye'den Adana'ya, Hatay Havalimanı Adana , Gaziantep Havalimanı Adana, Kahramanmaraş'tan Adana'ya, Konya Havalimanı Adana, Niğde'den Adana'ya, Kayseri Erkilet Havalimanı Adana vip araç kiralama ve Adana vip transfer ihtiyaçlarınızda haftanın 7 günü 24 saat özel şoförlü vip hizmetler sunmaktayız.


Size özel tahsis edilen kiralık vip araçlarımızla prestij, güven ve konfor dolu bir seyahat beraberinde, rezervasyonunuz anında belirtilmek üzere yolculuğunuz boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz alkolsüz soft içecekler, günlük gazete, snack ikramlar seyahat başlangıcınızdan önce vip aracınızda hazır bulundurulur. Adana havalimanı kiralık vip araç ve vip transfer hizmetlerimiz yanı sıra dilerseniz size şık ve kaliteli hizmet paketlerimiz içerisinde yer alan, Adana havaalanı transfer hizmetimizle filomuzda bulunan tüm araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz eşliğinde noktadan noktaya gücen dolu, uygun fiyatlı ve kaliteli ulaşım seçenekleri de sunmaktayız. Adana havaalanı transfer seçeneği ile ulaşım sağlamak isterseniz iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak hemen rezervasyon yapabileceğiniz gibi transfer güzergahlarımız ve ulaşım fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi için Adana havaalanı transfer hizmetleri sayfamızı da bir gözeden geçirebilirsiniz.


Adana vip araç kiralama hizmetlerini kalite ve benzersiz bir seyahat deneyimi yaşatma anlayışı ile sunan Adanahavaalaniotokiralama.com'un memnun müşterileri arasında sizleri de görmekten mutluluk duyacağız.